JAK DLOUHO BY SE MĚLY VÝROBKY PO OTEVŘENÍ SPOTŘEBOVÁVAT?
Po otevření balení jej uložte do chladničky, ujistěte se, že je těsně uzavřené, a spotřebujte do 48 hodin, nejpozději však do data spotřeby.
MOHU ZAKOUPENÁ HOTOVÁ JÍDLA KONZUMOVAT BEZ OHŘÍVÁNÍ?
Ne, je třeba dodržovat všechny údaje o přípravku uvedené na etiketě.
MAJÍ BÝT VAŠE SALÁTY UMYTÉ?
Ne, naše saláty jsou již umyté a připravené ke konzumaci.
LZE JE ZAHŘÁT DVAKRÁT?
Ne, ohřívat by se měla pouze část určená k okamžité spotřebě. Zbývající část musí být těsně uzavřena, uložena do chladničky a spotřebována do 48 hodin, nejpozději však do data spotřeby.
LZE OBAL POUŽÍT DO MIKROVLNNÉ TROUBY?
Ano, výrobek lze ohřívat v mikrovlnné troubě po odstranění ochranné fólie podle pokynů na etiketě. Případně můžete obsah misky nalít do hrnce a zahřívat na mírném ohni až do varu za občasného míchání.